Gizlilik Şartları

Home / Gizlilik Şartları

EPOKS KİMYEVİ ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ (bundan böyle “EPOKS Kimyevi Ürünler” olarak anılacaktır.) webde geçirdiğiniz süreyi en güvenli ve rahat şekilde tamamlamanız amacıyla gerekli ortamı sunmak için çalışmaktadır. Bu sebeple EPOKS Kimyevi Ürünler’in kişisel bilgilerinizi toplarken ve kullanırken izlediği prensipler aşağıda sıralanmıştır:

Hizmetin Alınabilmesine Bağlı Kişisel Bilgilerin Verilmesi / Değiştirilmesi EPOKS Kimyevi Ürünler Kullanıcıları, hizmeti alabilmek için bazı kişisel bilgilerini EPOKS Kimyevi Ürünler ile paylaşmaktadırlar. Elde edilen tüm bu bilgiler, sadece EPOKS Kimyevi Ürünler’in barınma hizmeti aldığı hosting veri tabanında bulunmaktadır. EPOKS Kimyevi Ürünler’deki dolaşımları sırasında kişisel bilgilerini değiştirme şansına sahiptirler. EPOKS Kimyevi Ürünler Kullanıcıları, ana sayfadan verilen link aracılığıyla ulaşabilecekleri “E-Posta Bülten Aboneliği”nde vermiş oldukları bilgileri düzeltemez, silemez. Düzeltme ve/veya silinmesini sağlamak için EPOKS Kimyevi Ürünler ile iletişime geçmesi gerekmektedir. Bu bilgiler sadece EPOKS Kimyevi Ürünler tarafından değiştirilebilmektedir. Paylaşılmış olan bilgilerin geçerliliği, değiştirilen yeni bilgiler hem EPOKS Kimyevi Ürünler, hem de EPOKS Kimyevi Ürünler’un diğer e-posta, anında mesajlaşma gibi online hizmetleri için geçerlidir.

Diğer Kullanıcı Bilgilerinin Toplanması

EPOKS Kimyevi Ürünler, kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, tıklanan alanlar gibi özellikleri otomatik olarak toplamaktadır. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen “cookie” adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir. Bu teknoloji ile amaçlanan, kullanıcıların daha sıklıkla ziyaret ettikleri bölümlere ait içeriği, siteye ilk ziyaretinden itibaren kullanıcı için daha kolay ulaşılır kılmaktır.

Bilgilerinizin Paylaşımı

EPOKS Kimyevi Ürünler Kullanıcısı olmanız durumunda, sitedeki ziyaretlerinizin istatistiki takibi dışında abonelik sırasında paylaşmış olduğunuz bazı kişisel bilgiler (yaş, cinsiyet gibi) ile e-posta gibi kişiye özel alanlarınız da EPOKS Kimyevi Ürünler tarafından paylaşılmamaktadır. EPOKS Kimyevi Ürünler, kişisel bilgilerinizi tamamen gizli tutacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşmayacaktır. Tüm bu kişisel bilgiler, sitedeki tercihler ve EPOKS Kimyevi Ürünler Kullanıcısı olmak suretiyle elde edilen e-posta vb. haklar tamamen EPOKS Kimyevi Ürünler veri tabanında ve gizli olarak tutulmaktadır. EPOKS Kimyevi Ürünler, kullanıcılara ait bilgileri ancak aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

A. Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni var ise,

B. EPOKS Kimyevi Ürünler’in kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

C. Kullanıcının, EPOKS Kimyevi Ürünler’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

D. Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikle çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

E. Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde.

Bu veriler zaman zaman kullanıcının ilgisini çekebileceğini düşündüğümüz konular, içerikler, farklı hizmet ve çalışmalardan kullanıcıyı haberdar etmek amacıyla kullanılmaktadır. Ama bu kullanım gerek EPOKS Kimyevi Ürünler sitesindeki online aktivite, gerekse EPOKS Kimyevi Ürünler’e bağlı e-posta, anında mesajlaşma gibi diğer online faaliyetler olsun sadece EPOKS Kimyevi Ürünler tarafından kullanılmakta, saklanmakta ve yine EPOKS Kimyevi Ürünler aracılığıyla size ulaştırılmaktadır.

EPOKS Kimyevi Ürünler şahsi bilgilerinizin yukarıdaki şartlar çerçevesinde kullanılması sonucu meydana gelebilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez. Servislerimizden yararlananlar bütün bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.EPOKS Kimyevi Ürünler, yukarıda yeralan açıklamaları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

“EPOKS KİMYEVİ ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesi” veya “Web Sitesi”; EPOKS KİMYEVİ ÜRÜNLER SANAYİ VE LİMİTED ŞİRKETİ’e ait tüm ana ve alt web siteleri anlamını taşımaktadır. Lütfen EPOKS KİMYEVİ ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ web sitesi’ini kullanmadan önce kullanım şartlarını okuyunuz. Bazı alt web sitelerimiz için ek kullanım şartları genel kullanım şartlarıyla beraber geçerlidir.