Ebalta – Ebalta Türkiye
title icon
ebalta Kunststoff GmbH

Bizi yakında tanıyın.

Müşterilerimizin kapsamlı çözüm stratejilerimizden azami yarar sağlaması. İşte bu tüm düşüncelerimizi ve eylemlerimizi belirleyen bir hedeftir.

Enerjimizin ve becerimizin tamamını en yüksek seviyede ürünler ve hizmetler oluşturmak için seferber etmekteyiz.

Her bir müşterimizin özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış, kullanıcı dostu çözümlerimiz tüm pazarlarda standardımız haline gelmiştir.

Performans prensibi kaliteli ürünler, rakipsiz servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bizim performanstan anladığımız budur. Bu sayede yıllar boyunca ebalta döküm aletleri, kalıplar, gereçler ve tasarım modelleri alanında öncü üretici konumuna gelmiştir.

Yenilikçi malzemelerimizle ve modern, yüksek verimliliğe sahip tasarım süreçlerimizle kompozitlerin ve hızlı prototip çalışmalarının/RIM geleceğine şekil vermekteyiz. Geniş çaplı ağımızla. Kararlılık ve üstün ustalık bilgimiz ile Türkiye’nin dört köşesinde.

Son 45 yıl boyunca Ebalta adı yalnızca yüksek performanslı işleme reçinelerinden çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimizin her birisinin özel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli düğüm noktalarının tamamı hızlı ve doğrudan yanıtlar vermek üzere sıkı şekilde birbirine bağlanmıştır.

Tecrübe… Bu, ebalta’nın 1974’teki kuruluşundan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan insanlar kadar değerli görüyoruz. Kurucularımız müşterilerin ihtiyaçlarına ayrıntılarıyla vâkıf olunmasını bir ilke haline getirmişlerdir.

Uzmanlaşmış malzemeleri ve imalat süreçlerini kapsamlı müzakereler sonucunda oluşturmuşlardır. Bu uzmanlık ileriye aktarılmış ve her bir yeni projede mükemmeliyetin daha üst aşamalarına ulaşılmıştır. Sorun her ne olursa olsun ebalta her zaman doğru çözümü bulacaktır. Biz buna katma değerli performans diyoruz.

ebalta , 1974 yılından bu yana dünya çapında kalıp ve model reçineleri üretimde uzmanlaşmıştır.

ebalta Kunststoff GmbH, 1974 yılından bu yana dünya çapında kalıp ve model reçineleri üretimde uzmanlaşmıştır ve sektörde dünya liderleri arasındadır. Üstün Alman teknolojisi ile geliştirilmiş yüksek kaliteli model malzeme yelpazesinde; poliüretan ve epoksi reçine sistemleri, sertleştiriciler, kalıp ayırıcılar ile işlenebilir blok malzeme opsiyonları bulunmaktadır.

ebalta ürünleri, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Reklam ve Film Endüstrisi gibi farklı bir çok sektör ve alanda, prototip, model ve kalıp üretimi, sıhhi tesisat teksir kalıp imalatı gibi çok farklı kullanım imkanı sunmaktadır.

background image
title icon
Üretim ve Tanıtım Videosu

Ebalta

Sizlere %100 ürün kalitesi sorumluluğu sunmak için üretim, depolama ve teknik ekibimize sürekli yatırım yapıyoruz. İddiamız, size sektörde pazar avantajı sağlamak. Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile ihtiyaçlarınız için uygun çözümler sunuyoruz. 22.000 metrekareden fazla üretim tesisimizin tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

signature
Volkan Çelik
Ebalta Türkiye

45+ yıllık deneyim ve tecrübemiz ile

45+ yıllık deneyim ve tecrübemiz ile projelerinizi başarıya götüren ürün yelpazemiz ile yanınızdayız.