(+90) 212 474 87 48

Sektörde 46 yıllık deneyim ve tecrübemizi, Türkiye’de EPOKS Kimyevi Ürünler ile birleştirdik.

Ebalta olarak, sektörde 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunan EPOKS Kimyevi Ürünler şirketinin temsilciliği ile Türkiye’deyiz. 1974 yılından bu yana, dünya çapında kalıp ve model reçineleri üretimde uzmanlaşarak sektörde dünya liderleri arasındayız.

Üstün Alman teknolojimiz ile geliştirdiğimiz yüksek performans ve yüksek kalitede kalıp ve modelleme ürün yelpazemizde; Poliüretan ve Epoksi bazlı, Döküm Kalıbı Yapımı, Kalıp ve İşlenebilir Blok Malzemeler, Tasarım Model Yapımı, RIM Kalıplama, Hızlı Prototipleme ve Az Sayılı Hızlı İmalat, Kompozitler, Sanat ve Mimari Modeller için hammaddeler bulunmaktadır.

Ürünlerimiz, Otomotiv, Havacılık ve Uzay Sanayi, Savunma Sanayi, Seramik ve Vitrifiye, Döküm Sektörü, Beyaz Eşya ve Küçük Ev Aletleri, Medikal ve Teknoloji Cihazları, Endüstriyel Tasarım Ürünleri, Reklam ve Film Endüstrisi gibi farklı bir çok sektör ve alanda, dünyanın en önemli ve en büyük şirketleri tarafından prototip, kalıp ve model üretimi, gibi çok farklı kullanım imkanı sunmaktadır.

Projeleriniz için en uygun ürünü beraber seçebiliriz. Sektörünüze uygun en iyi sonuç alabileceğiniz hammaddeler ile ilgili bizi aramaktan çekinmeyin.

(+90) 212 474 87 48

Enerji ve tecrübemizin tamamını farklı sektörlere yüksek performanslı ürünler ve kaliteli hizmetler sunmaktır. Tüm müşterimizin projelerine, onların özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış ve kullanıcı dostu çözümlerimiz sunmak standardımız haline gelmiştir.

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip ürünler, hızlı servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bu sayede yıllar boyunca dünyanın en iyi ve konusunda lider olan şirketlerin ürünlerini tedarik ediyoruz.

EPOKS markası, kurulduğu günden bu yana, yüksek performanslı ürünlerin çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimiz ile olan karşılıklı güven anlayışı sayesinde, sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli dönüm noktamız ise işimize ve sektörümüze olan tutkumuzdur.

Deneyim ve tecrübeye değer veriyoruz. EPOKS’un sektöre ilk başladığı yıldan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan ekibimiz kadar değerli görüyoruz. Biz, ürün teknik bilgi ve farklı sektörlerin imalat süreçlerini biliyor, öğreniyor, müşterilerimiz ile geliştiriyor ve yönetiyoruz. Sektör ne olursa olsun EPOKS her zaman doğru ürün ile doğru çözümü bulacaktır.

background image
title icon
ebalta Kunststoff GmbH

Kurumsal Tanıtım Filmi

Yüksek performanslı teknik ve mekanik özelliklere sahip poliüretan ve epoksi reçine üreticisi Ebalta'nın Almanya Nürnberg şehrinde bulunan, 22000 metrekare üretim tesisini merak ediyorsanız, kurumsal videosuna bir göz atın!

signature
Volkan Çelik
EPOKS Kimyevi Ürünler

46 yıllık Ebalta deneyimi ve tecrübesi

18 Şubat 1974'te Almanya'nın Rothenburg ob der Tauber bölgesinde kurulan ebalta, şu an 22000 metrekareden fazla üretim tesisi ile kompozit, prototip, kalıp ve modelleme alanlarında dünya lideri poliüretan ve epoksi bazlı hammadde üreticisidir.