ebalta Türkiye Distribütörü

Home / Etkinlikler / ebalta Türkiye Distribütörü

ebalta, 1974 yılından bu yana dünya çapında kalıp ve modelci reçineleri üretim ve tedarikinde uzmanlaşmıştır. Üstün Alman teknolojisi ile geliştirilmiş yüksek kaliteli model malzeme yelpazesinde; poliüretan, epoksi ve silikon reçine sistemleri, sertleştiriciler, kalıp ayırıcılar ile blok malzeme opsiyonları bulunmaktadır. ebalta ürünleri gemicilik, hava endüstrisi, vitrifiye, döküm, otomotiv, savunma sanayi ve benzeri birçok endüstride prototip, model ve kalıp üretimi, sıhhi tesisat teksir kalıp imalatı gibi bir çok yaygın kullanım imkanı sunmaktadır. ebalta %100 yüksek kaliteli ürünler sunmak için sürek tesis yatırımlarını yapmaktadır. Şuan toplamda 20.000 metre kareden oluşan fabrikasından yüksek kalitede ürünler üretmektedir.

EPOKS Kimyevi Ürünler (ebalta Türkiye Distribütörü)

EPOKS Kimyevi Ürünler, 2008 yılında kurulmuş, konusunda uzman teknik personeli ve geniş ürün yelpazesi ile uygulama ve teknik konularda da müşterilerine destek vermektedir. EPOKS Kimyevi Ürünler, sektörde 10 yılı aşkın bir tecrübenin, sürekli yenilenmesi ve gelişen teknolojinin bir araya gelmesi ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunmaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ile Türkiye’nin her noktasına satış yapan EPOKS Kimyevi Ürünler, uygulama ve teknik aşamalarda da müşterilerine yüksek hizmet kalitesi sunmaktadır. Tüm sektörlere yönelik, teknoloji ve gelişen yeniliklere ayak uyduran EPOKS Kimyevi Ürünler, çözümlerinize uygun ürünlerin de tedarik aşamasında müşterilerine ürün ve hizmet desteği sunmaktadır. EPOKS Kimyevi Ürünler geniş ürün yelpazesi içerisinde, Genel Amaçlı Reçineler, İşlenebilir Blok Malzemeler (Ebablock), Poliüretan Reçineler, Epoksi Reçineler, Jelkotlar (Gel Coats), Laminasyon Pastaları, Hızlı Donan Reçineler, Silikonlar, Kalıp Ayırıcılar & Yardımcı Malzemeler gibi ürünleri size ulaştırır.

Çözüm. Performans. Tutku. Başarınınn anahtarı doğru ağlarda yatar.

Son 35 yıl boyunca ebalta adı yalnızca yüksek performanslı işleme reçinelerinden çok daha fazlasını ifade eder hale gelmiştir. Müşterilerimizin her birisinin özel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için sıkı bir ağ oluşturmuş durumdayız. En önemli düğüm noktalarının tamamı hızlı ve doğrudan yanıtlar vermek üzere sıkı şekilde birbirine bağlanmıştır.

Performansın çok sayıda boyutu vardır. Ya en önemlisi? İyi bir ağ.

Performans prensibi kaliteli ürünler, rakipsiz servis ve odaklanmış proje yönetimi. İşte bizim performanstan anladığımız budur. Bu sayede yıllar boyunca ebalta döküm aletleri, kalıplar, gereçler ve tasarım modelleri alanında öncü üretici konumuna gelmiştir. Yenilikçi malzemelerimizle ve modern, yüksek verimliliğe sahip tasarım süreçlerimizle kompozitlerin ve hızlı prototip çalışmalarının/RIM geleceğine şekil vermekteyiz. Geniş çaplı ağımızla. Kararlılık ve üstün ustalık bilgimizle. Türkiye’nin dört köşesinde.

Uzmanlık ve gelenek

Edinilmiş bilgelik. Bu, ebalta’nın 1974’teki kuruluşundan bu yana her zaman değer verdiği bir varlığı olmuştur. Bunu şirketi oluşturan insanlar kadar değerli görüyoruz. Kurucularımız müşterilerin ihtiyaçlarına ayrıntılarıyla vâkıf olunmasını bir ilke haline getirmişlerdir. Uzmanlaşmış malzemeleri ve imalat süreçlerini kapsamlı müzakereler sonucunda oluşturmuşlardır. Bu uzmanlık ileriye aktarılmış ve her bir yeni projede mükemmeliyetin daha üst aşamalarına ulaşılmıştır. Sorun her ne olursa olsun ebalta her zaman doğru çözümü bulacaktır. Biz buna katma değerli performans diyoruz.

ebalta – vizyon ve felsefe

Müşterilerimizin kapsamlı çözüm stratejilerimizden azami yarar sağlaması. İşte bu tüm düşüncelerimizi ve eylemlerimizi belirleyen bir hedeftir. Enerjimizin ve becerimizin tamamını en yüksek seviyede ürünler ve hizmetler oluşturmak için seferber etmekteyiz. Her bir müşterimizin özel ihtiyaçları çerçevesinde uzmanlaşmış, kullanıcı dostu çözümlerimiz tüm pazarlarda standardımız haline gelmiştir.

Comments(0)

Leave a Comment